KONSEPT: 2015 Sonbahar Trendleri

2015 Sonbahar trendleri neler? Sonbahar modasının öne çıkan parçaları nasıl kullanılır? Stil parçalarla panço şal ve fötr şapka nasıl kombinlenir? 

Bu sene sıkça gözümüze çarpan parçalar arasında fötr şapkalar var. Siyah beyaz uyumu yazın olduğu kadar ön planda. Hatta özellikle geometrik desenlerde örneklerini görmek mümkün. Geçen sezonun traktör topuklarını kullanmaya devam ediyoruz. Özellikle kalın lastik tabanlı botlar yine ön planda...Bu tip botları genellikle yırtık jeanlerle kombinlemek oldukça şık oluyor. 

Panço ve desenli şal modellerini bu kış çokça görmek mümkün. Özellikle 70'ler modasını andıran modellerle sık sık karşılaşıyorum diyebilirim. Çanta seçimlerimiz ize bu sene küçülüyor. Trend küçük çantalardan yana :)Daha fazla video izlemek ve yeni videolarımdan haberdar olmak için Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın!

 

ABONE OL ► http://goo.gl/xrBCYs

Giyen Bayan kanalı moda ve stil kanalıdır. Kendi stilinizi yaratmak için basit ve etkili moda ipuçları, stil bilgileri, kendin yap (diy) kıyafet / aksesuar fikirleri ve sezon trendlerini görebileceğiniz kombin önerileri paylaşıyorum. Stil sahibi olmak için çok para harcamaya gerek yok. Siz de haftada üç gün saat 20:00'de kanalımda yayınladığım videoları izleyerek kendi stilinizi yaratabilirsiniz!

 

08 Ekim 2015