Moda Callıng ile ''Yaza Merhaba''

 

Belki duymayanlarınız, bilmeyenleriniz vardır. Moda Bademaltı sokakta kısa zaman önce Moda Calling isimli bir ''Concept Store'' yani konsept ürünler satan bir mağaza açıldı. Mağazada Fjallraven Kanken, Cheapo, Dedicated, Black Eye, See Concept, Spitfire ve Quay gibi birbirinden başarılı ve seçkin markalar yer alıyor. Sadece 13 metrekare olan bu dükkan tam bir harikalar diyarı :)

İçeri girer girmez ''Ay bu çok güze, ayyy bu da, bu da...'' diye diye bir hal oldum. Özellikle gözlük altrnatiflerine hayran kaldım diyebilirim. Malum ben bir gözlük delisi olarak bazılarını da gözüme kestirdim. Özellikle galeride göreceğiniz mavi camlı siyah kemik gözlük rüyalarıma giriyor :)

Mağazanın şeker mi şeker Sinem ve Cihan isimli iki sahibesi var, yıllarını kurumsal hayata adamış ve bir gün aynı benim gibi eeeh yeter ya ben esnaf olucam demiş arkadaşım Sinem mağazaya adımınızı atar atmaz sizi karşılıyor ve ihtiyaçlarınıza göre sizi yönlendiriyor... 

Neyse çok uzattım, geçtiğimiz hafta Moda Calling bir yaza merhaba partisi düzenledi. Ben de arkadaşımı yalnız bırakmadım ve davete katıldım. Sokağı seven ve sokak ruhundan ilham alan ModaCalling'in partisinin sokaklara taşmaması ilginç olurdu zaten diyerek sizi etkinlik ve mağaza içinde çektiğim karelerle baş başa bırakıyorum dostlarım :)

 

Yolunuz düşerse bir göz atın, olmadı sitelerini ziyaret edin derim;

http://www.modacalling.com/

Caferağa mahallesi, Bademaltı Sokak No:38 Kadıköy, İstanbul

 

Sevgiler,

Giyen Bayan

11 Mayıs 2016